Apie Mane

Labuka, žmogau, kuris (tikiuosi) visai netrukus taps mano draugu. Šis mano lūkestis nėra visiškai nepagrįstas, kadangi draugais aš vadinu tuos žmones, kurie bent šiek tiek apie mane žino ir nėra visiškai-absoliučiai-totaliai abejingi tam, kas vyksta mano gyvenime. Jei perskaitysi tolesnes keletą eilučių, gal kokį kartą ar du apsilankysi šiame tinklaraštyje – to ir užteks mūsų bundančiai draugystei. 🙂

Mano vardas – Aras. Ne šiaip Arūnas, Arvydas, Arsvalimantas ar dar koks nors “Ar…“ – tiesiog Aras. Taip tėvai mane pavadino ir, kiek žinau, dėl to vėliau nė kiek nesigailėjo. Esu 28 m. Lietuvos pilietis, žengiantis pirmuosius žingsnius į akademinį pasaulį. Daktaro disertaciją jau esu parašęs, beliko stačia galva nertis į tyrimų ir publikavimo pasaulį. Prisipažinsiu, šiek tiek viso to bijo.

Oi, vos ne pamiršau paminėti – esu psichologijos mokslų daktaras. Jei kartais Tau tai pasirodytų įdomu. Taigi, esu prirašęs daugybę visokių tekstų ir tekstų nuotrupų akademine kalba – tiek, jog vienu metu ėmiau net kalbėti ja. Bandydamas šiek tiek susigrąžinti paauglystėje turėtą minties spontaniškumą, pradėjau šį tinklaraštį.

Megalomelomanija – tai tinklaraštis apie viską, kas yra susiję su muzika. Kartais pakomentuosiu koncertą ar kokį įrašą, kartais “šiaip“ numesiu keletą įdomesnių mintelių apie muzikos pasaulį. Tikiuosi Tau pernelyg nenusibosti!

Ačiū, kad apsilankei – čia esi visuomet laukiamas! 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s